Замовити
Доставка пиломатеріалів по Україні

Рятуємо брус від вологи

Головним недоліком дерев’яного будинку на відміну від кам’яного є те, що будинки з бруса і колоди бояться вологи. Однак даний факт зовсім не лякає досвідчених будівельників, які знають всі секрети захисту дерева від вологи і вогкості.

Що ж мають на увазі досвідчені фахівці пропонуючи комплексний підхід до захисту деревини від вологи?

У даному випадку захист колод і бруса відбувається завдяки використанню хімічних і конструктивних заходів. При цьому неможливо сказати, що дерево абсолютно захищене, якщо ви застосували лише якийсь один вид захисних заходів. У такому випадку запорукою успіху є комплексний підхід!

Насамперед, те, що дерево має зберігатися в умовах постійного провітрювання та сухості. Крім того розпочинаючи будівництво будинку з зрубу або бруса необхідно провести ретельну ізоляцію дерева від грунту або каменю, бетону або грунтових вод. Насамперед, при облаштуванні житлового будинку потрібно забезпечити схили дахів козирками і зливами, які убезпечать потрапляння води на поверхню зовнішніх дерев’яних стін.

Потім потрібно провести гідроізоляцію дерев’яних поверхонь вашого будинку. Для цього прекрасно підійде рулонна гідроізоляція. Важливе значення мають повітряні віконця і продухи, які перешкоджають утворенню пари, конденсату або вологи на дерев’яних стінах. І це лише невеликий перелік тих конструктивних заходів, до яких вдаються будівельники, щоб захистити деревину від негативного впливу вологи.

Після створення оптимальних конструктивних заходів варто відзначити і впровадження хімічних складів для захисту деревини. У такому випадку застосовують ряд гідрофобних вологозахисних хімічних розчинів, до яких відносяться вологостійкі лаки, фарби і т.д. Особливістю гідрофобних розчинів є те, що вони заповнюють капілярно-судинну систему дерева, і дозволяють запобігти зволоженню деревини. Серед таких засобів можна виділити мінеральні та рослинні олії, а також різні полімери. З іншого боку така обробка проводиться в специфічних умовах і є дорогою, тому набагато простіше діяти простим і перевіреним способом — захистити покриття колоди і бруса лаками і фарбами, оліфами і смолами.

Якщо ж ви хочете підкреслити природність і красу свого дерев’яного будинку, тоді доцільніше використовувати спеціальні водовідштовхувальні прозорі лаки.

Можлива безкоштовна доставка пиломатеріалів по Україні!

Продаємо гуртом і в роздріб. Вигідні ціни! Можлива співпраця по бартеру

Пропонуємо послуги встановлення і монтажу.
Бригада професійних майстрів Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Київ.
Можливий виїзд на об’єкти по області.
КУПУЄМО ПИЛОМАТЕРІАЛИ (дошку обрізну / необрізну, ліс, кругляк)