Замовити
Доставка пиломатеріалів по Україні

Плінтус дерев’яний від виробника

Дерев’яний плінтус (смерека, дуб) — це досить старий і традиційний вид підлогового плінтуса. Для підлоги з дерева, а також для паркетної підлоги чи для підлоги з паркетної дошки, найкраще вам підійде тільки цей вид плінтуса.

Завжди в наявності плінтус різних сортів, з різної деревини, різної довжини, товщини та ширини. Купити плінтус можна гуртом і в роздріб. Вигідна ціна!
Доставка Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Київ, Дніпро та по Україні.

Довжина плінтуса до 6 метрів!

Деревяний плінтус Klawood Деревяний плінтус Klawood

Монтаж плінтуса

На дерев’яному підлоговому покритті натуральний плінтус виглядає набагато привабливіше, ніж пластиковий. Але не забудьте що цей тип плінтуса зовсім не такий пластичний і гнучкий як сучасний пластиковий його аналог. До того ж дерев’яні плінтуси не мають спеціальних з’єднань-перемичок, заглушок, зовнішніх і внутрішніх кутів. Тому постарайтеся максимально вирівняти ваші стіни, інакше між стінками і плінтусом будуть утворюватися щілини, що істотно зіпсує весь вигляд підлоги.

Перед монтажем плінтус слід обродити лаком чи пофарбувати у відповідності до підлоги та інтер’єру. Монтувати і підрізати оброблені лаком вироби слід уважно і акуратно, щоб не зіпсувати лакове покриття. Для установки вам знадобитися рулетка, кутник і може бути транспортир, якщо кути приміщення вельми далекі від 90º і 270º. Бажано для більш правильної нарізки використовувати стусло, що має різні положення для фіксації плінтуса, як справа, так і зліва на 45º, 60º, 67.5º, 90º. Закріпити стусло можна на будівельному верстаті, столі або табуретці.

 

 

Ціна плінтуса

Ціна плінтуса представлена в Прайсі, але може розглядатися індивідуально в залежності від довжини та об’єму замовлення. Щоб дізнатися ціну Вашого замовлення — телефонуйте 098 04 7777 1 або залиште своє повідомлення і ми зателефонуємо вам.

При великих об’ємах — можлива безкоштовна доставка по Україні.

Див. Ціни і Розміри

УВАГА! У зв'язку з постійними коливаннями цін на сировину, вартість деяких товарів на сайті може бути не актуальною.
Остаточну суму свого замовлення уточнюйте у Менеджера

Плінтус дерев’яний від виробника. Ціни

  • Стор.:
  • 1
  • 2
  • Всього товарів: 14

Можлива безкоштовна доставка пиломатеріалів по Україні!

Продаємо гуртом і в роздріб. Вигідні ціни!

Можлива співпраця по бартеру

Пропонуємо послуги встановлення і монтажу.
Бригада професійних майстрів Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Київ.
Можливий виїзд на об’єкти по області.
КУПУЄМО ПИЛОМАТЕРІАЛИ (дошку обрізну / необрізну, ліс, кругляк)