Замовити
Доставка пиломатеріалів по Україні

Планкен від виробника

Планкен — це дерев’яна оброблена дошка, обстругана з усіх чотирьох сторін. Його можна назвати новим щаблем еволюції всім відомої обшивальної дошки. Від блок хауса і євровагонки планкен відрізняється особливостями, що збільшують термін його експлуатації.

Завжди в наявності планкен різних сортів, з різної деревини, різної довжини, ширини і товщини. Купити планкен можна гуртом і в роздріб. Вигідна ціна!
Доставка Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Київ, Дніпро та по Україні.

 

Можливий стик під кутом 45º або 90º

Послуга брошурування (текстурування / штучне старіння)

планкен, планкен від виробника, планкен ціни

Монтаж і використання планкена

Застосовується планкен для обробки стін, підлоги, стелі, активно використовується для конструкцій декоративної структури саду або для будівництва парканів. Може використовуватися в горизонтальному напрямку або у вертикальному. Планкен є екологічно чистим матеріалом, до того ж якісно оберігає стіни будинку від шкідливого впливу атмосферних явищ.

Лицьова поверхня планкена може мати рельєфну поверхню — борозни по всій довжині або може бути гладкою. Планкен з рельєфною поверхнею перешкоджає ковзанню, що важливо для підлогових покриттів.
Загалом планкен використовують для оздоблення стін, стель і підлог, а також для створення терасних настилів, обшивки фасадів і багато чого іншого. Висока якість матеріалу дозволяє економити на постобробці і полегшує монтаж.

Якщо планкен використовується в зовнішніх роботах, його рекомендовано покривати захисними препаратами для деревини, щоб максимально продовжити термін служби. Що стосується монтажу планкена, він мало чим відрізняється від роботи зі звичайною вагонкою. Дошки планкена кріплять на дерев’яну або металеву обрешітку за допомогою шурупів (відкритий спосіб) або спеціальних металевих пластин (прихований спосіб).

 

 

Ціна планкена

Ціна на планкен представлена в Прайсі, але може розглядатися індивідуально в залежності від довжини та об’єму замовлення. Щоб купити планкен чи дізнатися ціну Вашого замовлення  телефонуйте 098 04 7777 1 або залиште своє повідомлення і ми зателефонуємо вам.

При великих об’ємах — можлива безкоштовна доставка по Україні!

Див. Ціни і Розміри

УВАГА! У зв'язку з постійними коливаннями цін на сировину, вартість деяких товарів на сайті може бути не актуальною.
Остаточну суму свого замовлення уточнюйте у Менеджера

Планкен від виробника. Ціни

Можлива безкоштовна доставка пиломатеріалів по Україні!

Продаємо гуртом і в роздріб. Вигідні ціни!

Можлива співпраця по бартеру

Пропонуємо послуги встановлення і монтажу.
Бригада професійних майстрів Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Київ.
Можливий виїзд на об’єкти по області.
КУПУЄМО ПИЛОМАТЕРІАЛИ (дошку обрізну / необрізну, ліс, кругляк)