Замовити
Можлива безкоштовна доставка по Україні!
Продаємо за гуртовими і роздрібними цінами!

Обшивка, дошка для обшивки

Компанія «KLAWOOD» пропонує універсальний вид пиломатеріалу - дошку обшивальну (дерев'яна дошка для обшивки), яка широко використовується оздоблення. Обшивочна дошка може бути використана для різних цілей: для внутрішнього оздоблення квартир, дач, заміських будинків, лазень, а також нею роблять обшивку фасадів.

Завжди в наявності обшивка різних сортів та довжини. Купити обшивку можна гуртом і в роздріб. Вигідна ціна!
Доставка Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль та по Україні.

 

Обшивальна дошка являє собою профільовану дошку, яка відрізняється фіксованою вологістю. Для зовнішніх робіт використовується дошка для обшивки з вологістю 12-16 відсотків, для внутрішніх робіт - з вологістю 10-14 відсотків.

Обшивальну дошку виготовляють на виробництві KLAWOOD, укомплектованому сучасним обладнанням, завдяки чому досягаються високі експлуатаційні характеристики.

Для виробництва обшивальної дошки використовується термооброблена деревина, яка набуває високих теплоізолюючих характеристик, а також високий поріг стійкості до вологості і температурних змін.

 

Послуга брошурування (текстурування / штучне старіння)

товщина:
ширина:
довжина:

  20 мм, 35 мм
  100 мм, 120 мм, 130 мм
  1000 мм - 6000 мм

   

Монтаж обшивочної дошки

Монтаж обшивальної дошки дуже відповідальний етап. Якість кріплення впливає не тільки на зовнішній вигляд поверхні, але і на термін служби матеріалу.

Перед початком монтажу необхідно дотримуватися таких умов:

  • Зберігати обшивальну дошку потрібно в сухому приміщенні, без різких перепадів температури і берегти від дії прямих сонячних променів.
  • До монтажу матеріал слід на кілька днів залишити на об'єкті для акліматизації. Деревина набуде вологості, властивої даному приміщенню або місцевості, це вбереже від деформацій і розтріскування вже готової поверхні. На вулиці можна скласти обшивальну дошку під навіс або на веранду;
  • Монтаж необхідно здійснювати при температурі від +5 ° С і відносній вологості не більше 60%.

Кріплення обшивальної дошки безпосередньо на стіну здійснюють лише в разі рівної дерев'яної основи, в інших випадках - монтаж здійснюють на додаткові дерев'яні рейки. Цей спосіб дає можливість отримати згодом рівну поверхню, навіть якщо основа не було ідеальною.

Для обрештування використовують сухий брусок. Відстань між брусками може коливатися в межах від 40 до 80 сантиметрів, залежно від довжини стіни або ширини листів теплоізоляції. Залежно від матеріалу стіни, бруски можуть кріпитися саморізами, дюбелями і т.д.

Між брусками обрешітки можна прокласти теплоізоляційний матеріал: мінеральну вату, пінополістирол (пінопласт) та ін. Поверх теплоізоляції можна укласти шар пергаміну або вітрозахисної плівки. Пам'ятайте, що стіни необхідно утеплювати зовні, щоб уникнути утворення конденсату усередині стіни. При монтажі обшивальною дошкою в приміщенні можна не використовувати плівку і теплоізоляцію, а кріпити дошки прямо на решетування.

Укладання обшивальною дошкою можна здійснювати горизонтально або вертикально. Також можна застосувати діагональну укладку або ялинкою. Горизонтальна укладка оптично збільшує простір. Вертикальне укладання навпаки - звужує приміщення, але збільшує висоту. При всіх способах укладання (окрім вертикального) обшивальну дошку рекомендується кріпити гребенем вгору.

Ціна обшивочної дошки

Ціна дошки для обшивки представлена в Прайсі, але може розглядатися індивідуально в залежності від довжини та об'єму замовлення. Щоб дізнатися ціну Вашого замовлення - телефонуйте 098 04 7777 1, або залиште своє повідомлення і ми зателефонуємо вам.

При великих об'ємах - можлива безкоштовна доставка по Україні

Можлива безкоштовна доставка по Україні!